Yhteystiedot

Aino Areena

Maamiehenkatu 14
04400 Järvenpää
info@ainoareena.fi

Tapahtumat ja tarjouspyynnöt

tapahtumat@ainoareena.fi

Herkkupaja Aino Areena

Puh. 044 243 9750
myynti@herkkupaja.fi

Löytötavarat

Voit tiedustella löytötavaroita sähköpostitse info@ainoareena.fi

Henkilöt

  • Katri Siltala

    Vt. Liiketoimintajohtaja
    040 528 1031
    katri@ainoareena.fi

  • Alina Kaivoluoto

    Markkinointipäällikkö
    044 2986 722
    alina@ainoareena.fi

  • Juha Hauhio

    Myyntijohtaja
    050 599 9033
    juha@ainoareena.fi

  • Olga Alekseeva

    Tuotantojohtaja
    olga@ainoareena.fi

  • Milla Palovaara

    Ohjelmapäällikkö / artistien treenit
    milla@ainoareena.fi

Laskutus

Otamme vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja

Verkkolaskutus auttaa meitä tehostamaan ja nopeuttamaan laskujesi käsittelyä.

Yritystiedot

Aino Tapahtumat Oy / Aino Areena
Y-tunnus: 3309182-6

Laskutustiedot

Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Verkkolaskutusosoite: 003733091826

 

Pysy pulssilla!

Tilaa uutiskirjeemme nyt!

Kuulet ensimmäisten joukossa mitä meillä tapahtuu ja varmistat, ettei sinua kiinnostavat tapahtumat mene sivu suun.

Emme spämmää sinua näännyksiin, vaan saat meiltä enintään yhden sähköpostin viikossa.

Ota meihin yhteyttä!